Forbet – aplikacja mobilna dla ciebie

Wielu użytkowników zainteresowanych wydarzeniami w świecie zakładów na wyniki meczów sportowych, znany zasób Forbet, opinie o nim są bardzo kontrowersyjne. Z tego powodu eksperci naszej strony postanowili samodzielnie zbadać działalność tej usługi i wyciągnąć własne wnioski dotyczące jej działalności i użyteczności.

Twórcy strony nie mają wątpliwości co do skuteczności swojej metody. Nie są absolutnie zainteresowani faktem, że przez cały czas, wraz z zespołami, nieuchronnie dochodzi do poważnych zmian. Wczorajszy Outsider może równie dobrze wyjść na pierwsze pozycje w tabelach, a nawet je prowadzić. Takich przykładów, w praktyce piłki nożnej, w szczególności, jest wiele. Jednak prognozy sporządzone na Forbet nie zwracają na to uwagi, identyfikując nowych liderów, jak poprzednio, wśród słabych.

Nawet fakt, że strona jest pozycjonowana jako wolna, stosunek graczy do niej jest niejednoznaczny, a zatem opinie o Forbet, często występują negatywne. Użytkownicy zbyt często skarżą się na nieautentyczność opublikowanych kursów, w związku z czym większość prognoz okazują się przegranymi. Sam zasób współpracuje z kilkoma bukmacherami dostarczającymi te same dane.

Rokowanie na Forbet każde spotkanie jest sporządzane na podstawie analizy kilku aspektów:

  1. Warunki pogodowe w momencie meczu.
  2. Posiadanie największego współczynnika.
  3. Procent prawdopodobieństwa (P1 / H/N2).
  4. Skład zespołu w momencie spotkania, usunięcia, kontuzji itp.
  5. Miejsce.
  6. Ale opinie mówią inaczej, że takie aspekty w For Beth nie przynoszą żadnych korzyści graczowi.

Kursy i statystyki prognoz Forbet

W odniesieniu do współczynników obecnych na Forbet można powiedzieć tylko, że istnieje całkowita różnica od 1.05 do wskaźnika powyżej 2.0. Ta okoliczność, teoretycznie, powinna wygładzić obecność drożności prognoz ponad 50%. Ale to jest przekreślone przez obecność dużej liczby zakładów z minimalnym kursem.

Jeśli chodzi o statystyki, to tutaj, oprócz minusów, użytkownicy, nic nie mogą uzyskać. Sądząc po recenzjach, jeśli gracz chce śledzić wyniki spotkań drużyn piłkarskich na odległość od 1 do 2 miesięcy, to nie zadziała. A praca z dowolnymi danymi na zasobie zajmuje dużo czasu.

Opinie o Forbet

Opinie na temat strony Forbet, która tworzy swoje prognozy sportowe na podstawie czysto matematycznej analizy, trudno nazwać jednoznacznymi, a jeszcze bardziej pozytywnymi. Większość negatywnych opinii skierowana jest w kierunku obecności dużej liczby reklam pop-up oferujących usługi różnych bukmacherów. Wiele krytyki jest skierowanych w stronę współczynników o niskich wskaźnikach. Często prowadzi to do opróżnienia banku przez gracza.

Wadą działania tej strony jest to, że gracze nie mogą zostawić swoich opinii na temat działań Forbet na jego forum. Statystyki prognoz, nie ma absolutnie.

Wnioski ekspertów o Forbet

Jako strona zajmująca się wyłącznie statystykami, ten zasób może być interesujący. Ale to w kategoriach ogólnego rozwoju. Ale jako poważny serwis, na podstawie którego można wyciągnąć jakieś znaczące wnioski, Forbet nie nadaje się.

Słaba drożność prognoz również odstrasza większość użytkowników. Nie każdy gracz, który ma przynajmniej jakieś doświadczenie, zgodzi się poświęcić czas na grę, z minimalną wygraną.

Nasi eksperci jednogłośnie z zdecydowaną większością użytkowników nie zalecają kontaktowania się z Forbet. zostaw swoją opinię, jeśli korzystałeś z tego zasobu.